“پشتیبانی در تمامی ساعات شبانه روز در خدمت کاربران گرامی می باشد.کافی است با شماره پشتیبانی سراسری تماس حاصل فرمایید.”— سیستم چت آنلاین

درباره

فروشگاه

پخش تخمه آفتابگردان و فروش تخمه کدو

ارسال ، پخش ، صادرات و فروش بهترین انواع تخمه آفتابگردان ایران اعم از تخمه شمشیری و تخمه دورسفید  و  فروش تخمه کدو آجیلی منجمله تخمه کدو گوشتی آجیلی و تخمه کدو مشهدی یا تخمه کدو ریز به صورت عمده ، خرده ، خام  ،شورشده و سورتینگ شده به قیمت روز تخمه آفتابگردان و به قیمت عمده تخمه آفتابگردان خام و  قیمت روز تخمه کدو آجیلی به قیمت عمده تخمه کدو آجیلی خام به سراسر کشور با بیمه نامه و بارنامه معتبر.

بازرگانی علمیرزالو با بیش از سی سال سابقه بنکداری.

تمامی محصولات ما محصولات اورگانیک کشاورزی شهرستان خوی هستند.
شعار ما سود کم ولی دائمی.
هدف ما حذف واسطه هاست.

چرا ما

انتخاب شماییم ؟؟

قطب تولید بهترین تخمه ایران

خوی

شهرستان خوی واقع دراستان  آذربایجان غربی به لحاظ مساعد بودن شرایط آب و هوایی و کشت حدود ۳۰ هزار هکتاری انواع تخمه آفتاب گردان خام و انواع تخمه کدو آجیلی در مزارع این شهرستان که قطب تولید تخمه آفتابگردان خام ایران  و قطب تولید تخمه کدو آجیلی در کشور بوده کشت میشود.

بهترین تخمه آفتابگردان ایران
بهترین تخمه آفتابگردان ایران

مرکز خرید و فروش عمده تخمه خام

به قیمت روز

خوی مرکز خرید تخمه آفتابگردان عمده خام و مرکز فروش تخمه آفتابگردان عمده خام و بوداده و همچنین مرکز فروش تخمه کدو آجیلی عمده خام و مرکز خرید تخمه کدو آجیلی عمده خام  و بوداده به قیمت روز بوده و بهترین بذر تخمه آفتابگردان ایران برای کاشت و بهترین بذر تخمه کدو آجیلی ایران برای کاشت و خلاصه بهترین بذر تخمه آفتابگردان و بهترین بذر تخمه کدو آجیلی دراین شهرستان تولید و فراوری میشود.

تخمه آفتابگردان خوی
تخمه آفتابگردان دورسفید
اشتغالزایی در شهرستان خوی

و نیز یکی از راه های کسب درآمد و منبع مالی کشاورزان روستاهای خوی از راه کشت و برداشت آفتاب گردان است و چون گل آفتابگردان برای زنبور‌های عسل جذابیت خاص دارد شهرستان خوی از دیرباز مهد پرورش زنبور عسل بوده و بهره وری بسیار مطلوبِ کندو‌های عسل این شهرستان باعث توسعه زنبورداری و تولید عسل در شهرستان خوی شده است.

بهترین عسل طبیعی کوهستان ایران

این شهرستان دارای حدود ۴۰۰ هزار کندوی زنبور عسل در حال بهره برداری است که از این تعداد ۳۸۴ هزارو ۵۱۰کندوی مدرن و مابقی کندوی بومی است.

لازم به ذکر است شهرستان خوی با تولید حدود ۱۱ هزار تن عسل از زنبورستان‌ ها در رتبه نخست کشور قرار دارد.

عسل طبیعی خوی
عسل طبیعی خوی

خوی کلید باغات ایران

و در مورد باغات میوه شهرستان خوی میتوان گفت که محصولات هسته دار باغی شهرستان خوی بیش از ۱۰ نوع بوده که : البالو ، انواع گیلاس ، انواع هلو و زردآلو و شلیل از جمله این محصولات است که ۶۰ درصد آن در خود شهرستان و بقیه به استانهای دیگر کشور صادر می شود.

هر ساله بیش از ۶۰۰ تن از محصولات هسته دار باغی بصورت تازه خوری و خشک کرده به کشورهای همسایه صادر میشود.

خوی کلید باغات ایران
خوی کلید باغات ایران

گروه تخمه خوی

بازرگانی علیمیرزالو با بیش از سی سال سابقه هدف این را دارد که به دلیل دسترسی مستقیم  به این منابع کشاورزی غنی ( تخمه آفتابگردان خام ، تخمه کدو آجیلی خام ، عسل طبیعی و باغات میوه و …) واسطه ها را حذف نموده و محصولات کشاورزی شهرستان خوی را مستقیم و بی واسطه  از کشاورزان عزیز تهیه کرده و بعد از مراحل بسته بندی و سورتینگ به وسیله دستگاههای پیشرفته این محصولات را در اختیار هم وطنان و مشتریان عزیز قرار دهد و این اطمینان و یقین را به شما هم وطنان و مشتریان عزیز میدهیم که با خرید از ما یک محصول اورگانیک و با کیفیت و  ازران راتهیه میکنید، چون بین ما و شما هیچ واسطه ای نیست.

تخمه خوی
تخمه خوی

خرید اینترنتی به قیمت روز تخمه آفتابگردان خام و بوداده

و به قیمت روز تخمه کدو آجیلی خام و بوداده

حال شما مردم و مشتریان عزیز میتوانید برای استعلام قیمت تخمه آفتابگردان خام عمده و اینکه قیمت هر کیلوگرم تخمه آفتابگردان خام و برای استعلام قیمت تخمه کدو آجیلی خام عمده و اینکه قیمت هر کیلوگرم تخمه کدو آجیلی خام در در شهرستان خوی جه نرخی دارد میتوانید به قسمت فروشگاهی همین سایت مراجعه کرده و در صورت پسند بصورت مستقیم ، اینترنتی و آنلاین خرید بکنید.

با خرید انلاین تخمه افتابگردان از مرکز تولید تخمه آفتابگردان واسطه ها را خودتان حذف میکنید.
با خرید انلاین تخمه افتابگردان از مرکز تولید تخمه آفتابگردان واسطه ها را خودتان حذف میکنید.
ما اولین سایت فروشگاهی خرید آنلاین پخش و فروش تخمه آفتابگردان و تخمه کدو آجیلی و بذر تخمه آفتابگردان و بذر تخمه کدو آجیلی بصورت عمده هستیم.
هدف ما حذف واسطه هاست.
واسطه ها یزرگترین آفت محصولات کشاورزی و کشاورزان هستند.

شعار ما سود کم ولی دائمی.