تخمه آفتابگردان ممتاز شهرستان خوی
0
تخمه خوی

تخمه آفتابگردان شمشیری

 

تخمه آفتابگردان شمشیری ممتاز شهرستان خوی یکی  از تخمه های درجه یک و اعلا این شهرستان میباشد که بسیار پر مصرف بوده و به سراسر کشور ارسال میشود.

تخمه آفتابگردان شمشیری ممتاز
تخمه آفتابگردان شمشیری ممتاز

 قیمت تخمه آفتابگردان شمشیری شهرستان خوی نسبت به کیفیت و اندازه و عطر و طعمش بسیار مناسب و مقرون بصرفه است.

شورشده تخمه آفتابگردان شمشیری ممتاز شهرستان خوی در طعم های ساده نمکی ، تخمه گلپری ، تخمه با طعم لیمو و تخمه با طعم زردچوبه طعمی بسیار فوق العاده دارد.

افتابگردان شمشیری بوداه
افتابگردان شمشیری بوداه
تخمه آفتابگردان خوی
تخمه آفتابگردان خوی

انواع تخمه آفتابگردان شمشیری

انواع تخمه آفتابگردان شمشیری به لحاظ سایزبندی از یکدیگر تفکیک میشوند که به چهار درجه تخمه آفتابگردان شمشیری ممتاز درجه یک ، تخمه آفتابگردان شمشیری درجه دو ، تخمه آفتابگردان شمشیری درجه سه  و  تخمه آفتابگردان شمشیری درجه چهار تقسیم میشوند.

تخمه شمشیریدرجه چهار

انواع تخمه آفتابگردان شمشیری چه درجه یک و دو و سه و چهار سورتینگ شده ، یکدست ، پر مغز ، و عاری از هر گونه ریزی و پوچی و تلخی مباشند و تنها تفاوت آنها در اندازه شان میباشد.

خرید تخمه آفتابگردان شمشیری

خرید تخمه آفتابگردان شمشیری شهرستان خوی به راحتی و از طریق سایت (تخمه خوی) با خرید آنلاین و خرید اینترنتی تخمه آفتابگردان امکان پذیر است و جنس خریداری شده توسط مشتریان عزیز با بیمه نامه و بارنامه معتبر به ادرس ذکر شده شما ارسال میشود.

تخمه آفتابگردان خوی
تخمه آفتابگردان خوی

تخمه آفتابگردان بادامی

تخمه آفتابگردان بادامی شهرستان خوی یکی از تخمه های ممتاز و تخمه های اعلاء و برتر این شهرستان میباشد که به دلیل درشت بودن و پر مغز بودن کشش بسیار خوبی در بازار دارد.

تخمه آفتابگردان بادامی درجه یک
تخمه آفتابگردان بادامی درجه یک

تخمه آفتابگردان بادامی ممتاز شهرستان خوی کاملا تخمه ارگانیک بوده و اصلا تخمه تراریخته نیست و عطر و طعمی فوق العاده دارد.

قیمت تخمه آفتابگردان بادامی

قیمت تخمه آفتابگردان بادامی شهرستان خوی علی رغم اینکه تخمه ارگانیک بوده و املاح و ویتامین های زیادی دارد بسیار مناسب بوده و به نسبت تخمه های خارجی و تخمه چینی و تخمه سناتور رژیمی و تخمه کانادایی قیمت پایین ولی کیفیت ، عطر ، طعم و مزه بسیار بالا و فوقالعاده ای دارد.

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا