قیمت تخمه آفتابگردان و قیمت تخمه کدوی شهرستان خوی
0

گروه تخمه خوی بیش از سی سال است که در میدان خشکبار شهرستان خوی مشغول فعالیت بوده و تهیه و ارسال انواع تخمه آفتابگردان اعلاء و انواع تخمه های  کدو آجیلی را بر عهده دارد.

از همان ابتدای فعالیت تنها دغده گروه تخمه خوی حذف واسطه ها بوده تا تخمه درجه یک خوی بدون هیچ واسطه و دلالی به دست مشتری اصلی برسد.

تخمه خوی
تخمه خوی

حال از طریق وب سایت فروشگاهی انلاین خود میتوانیم ، خشکبار و تخمه شهرستان خوی را مستقیم و با حذف واسطه ها به دست مشتریان عزیز برسانیم.

بررسی قیمت تخمه های آفتابگردان  و قیمت تخمه های کدو

قیمت تخمه های آفتابگردان  و قیمت تخمه های کدو تهیه شده توسط گروه تخمه خوی بسیار پایین و کیفیت آن بسیار بالا بوده.

ما در وب سایت تمامی گروه ها و انواع تخمه کدو و انواع تخمه آفتابگردان شهرستان خوی تقسیم بندی و درجه بندی کردیم و قیمت عمده خام آفتابگردان و قیمت عمده خام کدو گوشتی و قیمت عمده خام تخمه های خوی را نوشته ایم.

برای مثال قیمت عمده خام آفتابگردان شمشیری ، قیمت عمده خام آفتابگردان دورسفید ، قیمت عمده خام آفتابگردان بادامی و …

در بخش تخمه های کدو ، قیمت عمده خام تخمه کدو گوشتی ، قیمت عمده خام تخمه کدو مشهدی ، قیمت عمده خام تخمه کدو مارزبان و ..

بررسی هزینه شورکنی انواع تخمه های آفتابگردان و انواع تخمه های کدو 

هزینه شورکنی انواع تخمه های آفتابگردان و انواع تخمه های کدو  رایگان بوده و گروه تخمه خوی هیچ هزینه ای برای شور کردن و بودادن تخمه های کدو و تخمه های آفتابگردان نمیگیرد و قیمت تخمه های آفتابگردان و قیمت تخمه های کدو در دو حالت شور و خام یکسان است

قیمت تخمه آفتابگدان در سال ۹۸ نسبت به قیمت تخمه آفتابگردان در سال ۹۷ کاهش یافته  و مردم رغبت و اشتیاق بیشتری نسبت به خرید تخمه آفتابگردان خوی نشان میدهند.

تخم آفتابگردان

نتنها قیمت عمده تخمه آفتابگردان شمشیری در سال ۹۸ بلکه قیمت تخمه اعلاء خوی در سال ۹۸ مناسب بوده و چون تخمه آفتابگردان شمشیری در میان مردم و مشتریان محبوب بوده ، خواهان زیادی دارد.

این در حالی است که قیمت تخمه کدو گوشتی در سال ۹۸ نسبت به  قیمت تخمه کدو گوشتی در سال ۹۷ تقریبا هیچ تغییری نداشته  و مشتریان عزیز با بالانس قسمت کدو گوشتی چندان سرو کار نداشتند.

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا