انواع تخمه آفتابگردان و انواع تخمه کدو اورگانیک شهرستان خوی
0
تخمه خوی

گروه تخمه خوی با داشتن بیش از سی سال سابقه کاری در ضمینه خشکبار ارسال کننده و پخش کننده انواع تخمه آفتابگردان اعم از تخمه آفتابگردان شمشیری ، تخمه آفتابگردان بادامی ، تخمه آفتابگردان دورسفید ، تخمه آفتابگردان روغنی (تخمه ریز ) و تخمه آفتابگردان پسته ای و انواع تخمه کدو اعم از تخمه کدو گوشتی و تخمه کدو مشهدی و تخمه کدو مارزبان به صورت عمده خام و شورشده و بوداده در طعم های ساده نمکی ، تخمه  آفتابگردان با طعم گلپر ، تخمه آفتابگردان با طعم لیمو و تخمه کدو بوداده شده به روش ساده نمکی و تخمه کدو بوداده شده به روش دوآتیشه میباشد.

تمامی تخمه های گروه تخمه خوی محصول اراضی کشاورزی شهرستان خوی میباشد و تماما اورگانیک بوده و اصلا تخمه تراریخته نمیباشند و علاوه بر این که هیچ ضرری برای انسان نداشته بلکه منبع اسیدفولیک و آهن بوده و آهن موجود در تخمه آفتابگردان با جوانه گندم و تخمه مرغ رقابت میکند .

به استناد اظهارنظر صریح سازمان بهداشت جهانی یکی از دلایل مقاومت انسان نسبت به آنتی‌بیوتیک‌ها، استفاده از محصولات تراریخته است. دلیل این موضوع این است که به محصولات تراریخته ژن مقاومت نسبت به آفات، عوامل میکروبی یا بیماری‌های گیاهی منتقل می‌شود.

 این ژن‌ها به‌عنوان یکی از ابزارهای مهندسی ژنتیک است که به خورد جامعه داده می‌شود. این قضیه مثل یک جراح است که ابزار جراحی را در شکم بیمار جا گذاشته باشد. نتیجه هم می‌شود ساخت آنتی‌بیوتیک‌ها و داروهای قوی‌تر و مصرف بیشتر دارو با تاثیر کمتر ابتلا به بیماری‌های دیگر را هم به این فهرست اضافه کنید. گروه تخمه خوی عرضه کننده باکیفیت ترین خشکبار به سراسر کشور با نازلترین قیمت وبالاترین کیفیت با بیمه نامه و بارنامه معتبر

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا